fot.rawpixel.com

Dlaczego potrzebuję strony www?

Jedna z moich klientek zapytała mnie podczas naszej pierwszej rozmowy, czy w ogóle potrzebuje własnej strony internetowej. Bo przecież jej „fejsbukowy” fanpage ma wielu fanów i członków. Ponadto interakcja między nią, a jej fanami i członkami zespołu działają cudownie. Zasadniczo zatem uważa, że ​​nie jest konieczne tworzenie własnej strony internetowej. Czy faktycznie? Podam 6 argumentów, że jednak warto:

6 dobrych powodów dla własnej strony internetowej

Jeśli czytasz ten artykuł, być może zadałeś sobie to pytanie. W tym artykule na blogu przedstawię kilka argumentów, które prawdopodobnie skłonią Cię do myślenia.

Argument numer 1: pokaż się takim, jakim jesteś

Na własnej stronie możesz zaprezentować się tak, jak chcesz. Nie masz ograniczeń co do możliwości projektowania pod względem rozmieszczenia elementów, użycia czcionek oraz wyświetlania obrazów i filmów. Tutaj możesz podzielić się swoją wizją i misją oraz powiedzieć swoim klientom i potencjalnym klientom, kim i jaki jesteś, jakie masz podejście i co możesz zrobić. 

Argument numer 2: można Cię znaleźć

Gdy użytkownicy szukają oferty za pośrednictwem wyszukiwarki, mogą przejść bezpośrednio do Twojej witryny lub do określonej oferty w Twojej witrynie. Jeśli więc masz stronę internetową, możesz zostać znaleziony, gdy ktoś szuka Twojej oferty.

Argument numer 3: Dowiedzą się więcej o Twoich produktach

Za pomocą strony internetowej możesz podać szczegółowe informacje o swoich produktach i usługach. Możesz poprowadzić użytkowników przez swoją witrynę i dostarczyć im wszelkich informacji, aby mogli kupić Twój produkt lub skorzystać z Twojej oferty. Możesz w tym celu wykorzystać teksty, obrazy, filmy i animacje. Masz złożony produkt? Cudownie – tutaj masz wystarczająco dużo miejsca, aby w obszerny sposób pokazać ten produkt.

Argument nr 4: spraw, aby aktualne informacje były zawsze „pod ręką”

Jeśli masz własną stronę internetową, zawsze możesz zapewnić swoim klientom najnowsze informacje o sobie, swojej firmie, branży i produktach. Klient wtedy zawsze wie, co się z Tobą dzieje.

Argument numer 5: bądź trendy

Posiadanie strony internetowej w dzisiejszych czasach to konieczność w obecnych czasach, chociażby wizerunkowa . Jak podają badania : Internet i przeszukiwanie go, są obecnie na porządku dziennym – każdy, kto nie ma własnej strony internetowej, jest gorzej postrzegany przez odbiorców i potencjalnych klientów.  W dzisiejszych czasach każdy przedsiębiorca powinien mieć  własną stronę internetową – nawet jeśli jest to tylko mała wizytówka internetowa.

Argument numer 6: zapewnij swoim informacjom bezpieczeństwo

Na początku napisałam, że wielu moich czytelników i klientów jest zdania, że ​​wystarczy dobrze działająca strona na Facebooku (lub Instagram,  Pinterest, …). Ale co zrobisz, gdy np. Facebook zdecyduje się nie zezwalać na strony firmowe? lub po prostu je wyłączy?  Nie będziesz miał już dostępu do swoich danych na tej zewnętrznej platformie. 

Własa strona internetowa to jednak wartość dodana . Tutaj jesteś właścicielem, władcą, królem – to twoje terytorium, tutaj nikt nie może  Cię tak po prostu wyłączyć.
Bądź więc swoim własnym szefem i stwórz własną stronę internetową. Twoja strona internetowa powinna zawsze być ostatecznym celem wszystkich twoich działań. Tylko w ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje informacje i projekty pozostaną.

Moje ostatnie słowa na ten temat

Uważam, że każdy przedsiębiorca potrzebuje własnej strony internetowej . W dzisiejszych czasach jako przedsiębiorca po prostu nie możesz uniknąć posiadania własnej strony internetowej. Więc oczywiście tak! Tak, potrzebujesz własnej strony internetowej. Pójdę jeszcze dalej: myślę, że powinieneś mieć profesjonalnie stworzoną stronę internetową.

Znajdź kogoś, kto Ci odpowiada, kogoś kto jest dla Ciebie sympatyczny i kto jest w tym dobry, a następnie pozwól mu stworzyć dla Ciebie dobrą stronę internetową .

 

Jak teraz to widzisz?

Potrzebujesz własnej strony internetowej? Masz już własną stronę internetową?
Napisz do mnie swoją opinię i odpowiedzi w komentarzach. 

Dodaj komentarz